STREFA WIEDZY:

narkotyki

literatura

listy

linki

prawa pacjenta

ZADZWOŃ:

61 868 72 27

61 867 98 04

61 867 98 03

NAPISZ:

poznanmonar.org

ADRES:

ul. Michała Sobeskiego 2

60-579 Poznań

DOJAZD:

tramwaje: 2, 7, 17, 18

autobusy: 50, 56, 61, 82, 91, 95, 718, 719, 833

Stowarzyszenie MONAR

Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień w Poznaniu

Aktualności| Oferta | Programy-Projekty | Szkolenia | ZESPÓŁ | Strona Główna


 

Katarzyna Adamska

socjolog, socjoterapeuta, psychoterapeuta

Specjalista Terapii Uzależnień w procesie certyfikacji

Z wykształcenia jestem socjologiem i socjoterapeutą. Ukończyłam studia socjologiczne oraz podyplomowe Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Jestem także absolwentką 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej, rekomendowanej i certyfikowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam też studia podyplomowe Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

W Poradni Monar prowadzę psychoterapię indywidualną oraz współprowadzę grupę terapeutyczną dla osób uzależnionych od narkotyków, alkoholu, hazardu. Ponadto, jestem koordynatorem i trenerem programu wczesnej interwencji „FreD goes net”, skierowanego do młodych osób, eksperymentujących z narkotykami, tzw. dopalaczami i alkoholem. Koordynuję także „Program opieki i terapii patologicznych hazardzistów, osób z innymi uzależnieniami behawioralnymi, ich bliskich i rodzin”.

Lubię wszystko, co z czarnym humorem, chętnie czytam książki, zwłaszcza historyczne i podróżnicze. Lubię zwiedzać świat i poznawać nowe kultury. Wolny czas staram się spędzać aktywnie, np. biegając, tańcząc.