31 maj

Zamknięcie Poradni

Informujemy, że w dniach 3.06 (Boże Ciało) i 4.06 Poradnia będzie zamknięta.

23 kwiecień

Szkolenia

Zapraszamy pedagogów, psychologów, kuratorów oraz pracowników socjalnych działających na rzecz mieszkańców Poznania na szkolenia współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Poznania : "Dopalacze i narkotyki. Diagnoza problemów i formy działania". Szkolenia odbywają się w maju i w czerwcu, osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem Poradni od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14.

07 grudzień

Działamy w czasach epidemii

Poradnia pozostaje otwarta przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Prosimy o zakrywanie ust oraz nosa, a także o dezynfekcję rąk po wejściu do budynku. Umówieni pacjenci proszeni są o oczekiwanie na terapeutę w poczekalni i ograniczenie kontaktu z sekretariatem w celu minimalizowania ryzyka.
Rejestracja wizyt odbywa się telefonicznie. Pacjentom z objawami zakażenia lub przebywającym na kwarantannie umożliwiamy teleporady z terapeutami, lekarzem psychiatrą lub prawnikiem. 
Sekretariat działa od 9.00 do 14.00. 

04 listopad

GRUPA WSPARCIA DLA RODZICÓW

W roku 2019 prowadzimy program GRUPA WSPARCIA DLA RODZICÓW współfinansowany przez Urząd Miasta Poznania (Artur Sokołowski, Magdalena Müller -Ksycka)

04 listopad

GDY JEDZENIE STAJE SIĘ PROBLEMEM

W roku 2019 prowadzimy program GDY JEDZENIE STAJE SIĘ PROBLEMEM współfinansowany przez Urząd Miasta Poznania (Katarzyna Adamska)