Weronika Sochańska

Terapeuci

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Przez kilka lat pracowałam w korporacji, poźniej równolegle w dwóch rzeczywistościach zawodowych, a teraz już od kilku lat cieszę się czystą pracą terapeutyczną. Muszę powiedzieć, że naprawdę lubię swoją prace, choć wymaga nieustajacego rozwoju i ogromnej uważności.
W zakresie kwalifikacji jestem magistrem 5-letniej psychologii, ukończyłam 2-letnie szkolenie zakończone państwowym certyfikatem w zakresie psychoterapii uzależnień oraz w 2021 ukończę szkolenie obejmujące 4-letni program szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Humanistycznej INTRA w Warszawie. W pracy terapeutycznej najważniejsza jest dla mnie pełna empatii relacja oparta na autentyczności i spotkanie tego "co wiem" z tym, "co czuję".
W Poradni Monar pracuję indywidualnie z osobami uzależnionymi od substancji i czynności, bliskimi osób uzależnionych oraz osobami z tzw. podwójną diagnozą. Prowadzę również psychoterapię grupową.


Po pracy spędzam czas z bliskimi, czytam, chodzę po na spacery w lasach i po górach, oglądam seriale, śpiewam w chórze, uczę się języków i planuję, co dalej smiley